1/1

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

НА СУМУ 300 ГРН

Ультразвукова чистка обличчя 450 грн

Кератинове ламінування вій 499 грн

Загальний масаж 360 грн

Ультразвукова чистка обличчя – один з найсучасніших методів боротьби з проявами акне, саль, ороговіння шкіри, зниженого тонусу шкіри та ін.. Даний вид очищення виділяється тим, що є не травматичним для шкіри. Для проведення ультразвукової чистки обличчя не потрібно ніякої особливої підготовки. Одразу пiсля процедури шкiра виглядає молодою i сяючою.
Очі- одна з найбільш яскравих  частин обличчя, але саме від брів залежить їх виразність. Приділіть своїм бровам трохи уваги, і вони стануть чудовим доповненням до вашого образу!  Знаючи деякі тонкощі, як правильно зробити форму брів, наш кваліфікований майстер допоможе Вам виглядати ще більш привабливо.
Наша студія пропонує Вам усі види масажу - це активний метод лікування відомий з давніх часів. Наприклад, Ви можете замовити у нас загальний масаж (усього тіла), котрий завдяки нашим професіоналам допоможе Вам розслабитись, позбутись стресу та напруги, покращити кровообіг, вирішити безліч проблем із хребтом і покращити роботу різних систем та органів.