БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

AQUASHINE BR освітлюючий (Південна Корея) - пептидний біоліфтінг. Інтенсивний ліфтинг і омолодження шкіри, усуває пігментні плями, ефект сяйва зсередини, відновлення здорового кольору обличчя, вирівнювання рельєфу шкіри, розгладження зморшок, зволоження, звуження пор, протизапальну дію, зменшення висипань, зміцнення стінок судин.

Курс: 1 процедура в 1 місяць, 3-4 процедури, 2-3 рази на рік.

шприц

2 мл

4600 грн.

AQUASHINE BTX (Південна Корея) - потужний ліфтинговий ефект, реконструюча і освітлюючі дія, відновлює шкіру на клітинному рівні, за рахунок чого зменшується глибина зморшок і поліпшується колір обличчя. Пептиди, що входять до складу препарату, блокує фермент, що руйнує волокна колагену і еластину, тим самим відбувається інтенсивне ущільнення шкіри, м'язів і фасцій.

Інтенсивний курс: 3-4 процедури 1 раз в 2 тижні.

Комбінований курс: Aquashine Classic 2 шт або Aquashine BR + Aquashine BTX 2 шт

шприц

2 мл

5300 грн.

AQUASHINE класичний (Південна Корея) - пептидний біоліфтінг. Інтенсивний ліфтинг і омолодження шкіри, ефект сяйва зсередини, відновлення здорового кольору обличчя, вирівнювання рельєфу шкіри, розгладження зморшок, зволоження, звуження пор, зменшення висипань, зміцнення стінок судин.

Курс: 1 процедура в 1 місяць, 3-4 процедури, 2-3 рази на рік.

шприц

2 мл

4600 грн.

Teosyal (lidocaine) (Швейцарія) - у складі припарату, крім гіалуронової кислоти, міститися амінокислоти, антиоксиданти, вітамін В6 і мінерали, а також лідокаїн. Завдяки цьому коктейлю шкіра набуває свого попереднього сяйво, а зморшки розгладжуються.

Курс: 4-6 процедур 1 раз в 10 днів.

Закріплення результату: 2-3 біоревіталізаціі в рік.

шприц

1 мл

4500 грн.

шприц

3 мл

9500 грн.

Juvederm HYDRATE (Франція) - у склад препарату входить манітол, завдяки якому: мембрани клітин шкіри менше схильні до руйнівної дії вільних радикалів; молекули гіалуронової кислоти розпадаються з меншою швидкістю, що збільшує термін дії препарату майже в 3 рази.

Стандартний курс: 3 процедури в 7-14 днів.

Підтримуюча процедура: 1 раз в 3-4 місяці, або повторний курс через рік.

шприц

1 мл

5600 грн.

Dermaheal HSR (Hyaluronic Acid 1%) (Південна Корея) - активний омолоджуючий і зволожуючий засіб для обличчя. Містить 1% гіалуронової кислоти - це подвійна концентрація препарату. Утримує в 1000 разів більше вологи, ніж її власна вага для зволоження шкіри. Препарат насичений фактором зростання колагену в шкірі для її відновлення. Помітно скорочує зморшки і тонкі лінії .Стимулює синтез колагену і еластину та повертає шкірі еластичність. Зберігає оптимальний баланс вологи сухої шкіри. Робить шкіру пружною, м'якою, гладкою, яскравою і молодою.

Стандартний курс: 4-8 процедур, 1 раз в 1 тиждень + 2-4 процедури 1 раз в 2 тижні + 3-4 процедури 1 раз на місяць.

Підтримуючий курс: 1 раз в 3 місяці.

шприц

1 мл

1050 грн.

IAL-system (Італія) - зникнення дрібних зморшок, повернення еластичності та тонусу шкіри, зникнення глибоких зморшок, зміцнення овалу обличчя, покращення кольору шкіри завдяки насиченню киснем.

Профілактична програма:

1) Перша процедура IAL-system;
2) Друга процедура через
14 днів (після першої);
3) Третя процедура через
21-30 днів(після другої).

Відновлювальна програма:

1) Перша процедура IAL-system ;
2) Друга процедура через
14 днів (після першої);
3) Третя процедура IAL-system АСР 
через 14 днів(після другої);
4) Четверта процедура IAL-system АСР через 21-30 днів(після третьої).

шприц

1 мл

5600 грн.

IAL-system ACP (Італія)стерильний препарат, що має в своєму складі натинову та гіалуронову кислоти у вигляді ефірів. При комбінації IAL-system та IAL-system АСР , клієнт отримує на 35% більш виражений та довготривалий ефект.

шприц

1 мл

5600 грн.

Amino-Jal Strong (Італія) - результат митєвий і пролонгований, сильний ліфтинг ефект та глибоке зволоження шкіри.

Курс: встановлюється лікарем ІНДИВІДУАЛЬНО (1-10 проц.)

шприц

1 мл

2300 грн.

Revitrane HA20 Skinbooster (Південна Корея) - без болю і набряків прибирає зморшки і повертає шкірі пружність і еластичність.

Завдяки застосуванню при виробництві Revitrane HA новітньої технологія 5A-HPNC (комплексне управління з високим ступенем чистоти), біоревіталізант містить максимально низький рівень BDDE, більш міцну і довговічну структуру гелю гіалуронової кислоти. Інноваційна високоефективна система очищення забезпечує мінімальний ризик виникнення алергічних реакцій.

Курс: встановлюється лікарем ІНДИВІДУАЛЬНО (3-4 проц.)

шприц

2 мл

3625 грн.

REJURAN I (Південна Корея) - боригінальний, органічний, висококонцентрований полинуклеотид.

Ефективно справляється з віковими ознаками і естетичними дефектами навколо очей: зменшує прояв зморшок, темних кіл і набряків під очима. Дає довготривалий результат без побічних ефектів і тривалого відновлення.

Курс: встановлюється лікарем ІНДИВІДУАЛЬНО (3-4 проц. 1 раз в 3 неділі)

шприц

1 мл

3200 грн.

REJURAN S (Південна Корея) - спеціально розроблений для усунення шрамів, розтяжок і рубців, слідів пост-акне. Препарат вводиться локалізовано під шрам або рубець, відновлюючи шкіру в тому місці, де потрібно виробництво колагену.

.Курс: встановлюється лікарем ІНДИВІДУАЛЬНО (3-4 проц. 1 раз в 3 неділі)

шприц

1 мл

3200 грн.

GANA PF (Південна Корея) -препарат на основі гіалуронової кислоти з концентрацією 15 мг / мл і пептиду ботулоподобного дії для заповнення і корекції зморшок, формування яких пов'язане з активністю роботи м'язів обличчя. Дозволяє запобігти і зменшити процес утворення зморшок в зоні активності лицьових м'язів, а також сприяє їх поступового розгладження. GANA PF призначений для корекції мімічних та дрібних зморшок периорбитальной області, в тому числі "гусячих лапок", а також для корекції зморшок в області лоба та губ.

Курс: встановлюється лікарем ІНДИВІДУАЛЬНО (1-3 проц.)

1 мл

2000 грн.