Мезотерапія для волосся і шкіри голови

АКЦІЯ 800 грн.!

Вартість процедури без знижки 1400 грн.

ПРОБЛЕМИ З ВОЛОССЯМ

Негативні фактори призводять до того, що стан шкіри голови і волосся погіршується. Основними проблемами, пов'язаними з волоссям, є:

• випадіння волосся;

• ламкість, пересушене волосся;

• посічені кінчики;

• тьмяний колір, зменшення об'єму;

• жирна шкіра голови або, навпаки, пересушена шкіра;

• зменшення та уповільнення росту волосся;

• себорея, лупа;

• сивина.

 

Всі ці проблеми - від порушення харчування шкіри голови і волосяних цибулин. Цибулини, коли їм не вистачає живлення, не можуть ростити міцне здорове волосся і утримувати їх. Як поліпшити стан волосся? Відповідь проста: потрібно дати шкірі голови і волосянимцибулинам поживні і корисні речовини, яких їм не вистачає. І найкраще з цим справляється мезотерапія - ефективний спосіб доставки поживних речовин безпосередньо до волосяних цибулин.
 

ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ І ШКІРИ ГОЛОВИ

Метод мезотерапії полягає в тому, що за допомогою мікроін'єкцій в глибокі шари шкіри голови вводяться поживні вітамінно-мінеральні комплекси, які пробуджують волосяні цибулини, оздоровлюють шкіру голови, живлять її - в результаті волосся стає красивими, густим і здоровим, припиняється випадіння волосся, пробуджуються «сплячі» цибулини, з яких починає рости сильне здорове волосся. Кровообіг шкіри голови поліпшується, в ній починаються інтенсивні процеси регенерації, вироблення колагену і еластину.

 

Шампуні і маски живлять лише самий верхній, тонкий шар шкірного покрову голови, і дуже мало впливають на саму волосину. Ін'єкційна методика лікування волосся - мезотерапія - це швидкий, ефективний і безпечний спосіб, який допомагає повернути волоссю красу, здоров'я і мати пишну густу шевелюру.

 

Коктейлі, які вводяться в шкіру голови, містять вітамінно-мінеральні комплекси, амінокислоти і білки, гіалуронову кислоту та інші корисні речовини. Ці комплекси абсолютно гіпоалергенні і не викликають ускладнень і побічних ефектів. Тривалість курсу мезотерапії для волосся, а також вид коктейлю і техніку ін'єкцій призначає лікар індивідуально кожному пацієнту після консультації.