Кріомасаж обличчя та шкіри голови

ПОКАЗАННЯ ДО КРІОМАСАЖУ

ШКІРИ ГОЛОВИ:
зниження густоти волосся;
як додаток до мезотерапії шкіри голови;
тьмяне і мляве волосся;
жирна шкіра голови;

облисіння.

Шкіра голови, також, як і шкіра тіла, потребує живлення та догляду. Внаслідок недостатньо якісного харчування і дефіциту зволоження, можуть виникнути різного роду проблеми: підвищена жирність та чутливість шкіри, лущення, уповільнення росту волосся та його випадіння.

Кріомассаж - це процедура, яка чудово нормалізує надходження в шкіру активних речовин і покращує обмінні процеси шкіри голови. Сприятливий вплив штучного холоду на ділянки шкіри голови вже давно відомий. Кріомассаж чудово допомагає при зайвій жирності шкіри голови, яка викликана надмірною активністю роботи сальних залоз.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЯК ПРАЦЮЄ КРІОМАСАЖ?

Косметолог проводить по шкірі аплікатором з азотом, температура якого -196 градусів. Під впливом холоду, пори шкіри починають різко звужуватися, а потім розширюються. Це стимулює прилив крові і активує процеси обміну речовин. Живлення підвищується, завдяки чому відбувається значне поліпшення стану шкіри і волосся, робота сальних залоз приходить в норму. Кріомассаж допомагає повернути волоссю здоровий блиск і густоту.

 

Процедура кріомасажу включає:

  • Дарсонвалізація;

  • Втирання лікувального складу трав;

  • Кріотерапія.

 

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Для досягнення максимального результату необхідно пройти курс процедур з 10-15 сеансів з перервою в 1-3 дні між ними, а для більш швидкого та довготривалого ефекту рекомендуємо мезотерапію - лікування волосся та шкіри голови за допомогою засобу TM Filorga. (подробиці тут           )

 

 

 

 

 

ПОКАЗАННЯ ДО КРІОМАСАЖУ

ОБЛИЧЧЯ:

акне;

 пост акне пiгментацiя;

жирний тип шкiри;

вугрева хвороба;

передчасне старіння.

Кріомасаж шкіри голови

Тривалість 15 хвилин

120 грн.

Кріомасаж обличчя

Тривалість 15 хвилин

120 грн.